درباره ما

معرفی شرکت نگین فصل 

شرکت قارچ نگین فصل در سال ۱۳۸۶ با هدف فعالیت در زمینه تولید قارچ و کمپوست در استان چهارمحال و بختیاری شهرستان شهرکرد ثبت گردید. کارخانه و محل فعالیت شرکت از نظر جغرافیایی در فاصله ۴ کیلومتری شهر شهرکرد واقع شده است. در ابتدا ظرفیت تولیدی ۳۸ تن کمپوست در سال بود که در آن زمان به صورت سنتی توسط نیروهای ماهر کارگری و تجهیزات ساده تولید می شد .با توجه به نیاز بازار و سعی در توسعه کارخانه تصمیم بر آن شد تولید قارچ و کمپوست را به صورت گسترده تر و مکانیزه تولید نماییم در حال حاضر این کارخانه با ظرفیت ۱۲۰۰ تن قارچ و ۲۰.۰۰۰ تن کمپوست تنها تولید کننده کمپوست به روش مکانیزه در غرب کشور می باشد.

ارائه بهترین کیفیت قارچ خوراکی

تیم تحقیق و توسعه قارچ شرکت نگین فصل ، به صورت مداوم در حال پایش و اندازه گیری نیاز مشتری و توسعه سطح کیفیت تولید قارچ این مجموعه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا می باشد، تا یک تجربه عالی را برایتان رقم بزند.

دریافت سفارش

سخن مدیرعامل

شرکت قارچ نگین فصل در سال ۱۳۸۶ با هدف فعالیت در زمینه تولید قارچ و کمپوست در استان چهارمحال و بختیاری شهرستان شهرکرد ثبت گردید. کارخانه و محل فعالیت شرکت از نظر جغرافیایی در فاصله ۴ کیلومتری شهر شهرکرد واقع شده است. در ابتدا ظرفیت تولیدی ۳۸۸ تن کمپوست در سال بود که در آن زمان به صورت سنتی توسط نیروهای ماهر کارگری و تجهیزات ساده تولید می شد.

مشتریان ما

کاتالوگ محصولات شرکت نگین فصل

برای دانلود کاتالوگ محصولات شرکت نگین فصل کلیک نمایید .

شرکت ویستا
تمام حقوق مادي و معنوي اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت نگین فصل با نام تجاري “نگــین فــصل” ميباشد |www.neginfasl.com ©۲۰۲۰

تماس باما